pojisteni-bg

Pojištění a finance

Kalkulace zdarma

Hypoteční úvěr neboli hypotéka je pro mnoho lidí klíčem k novému bydlení. Je však mnoho druhů hypoték a každá nemusí být pro vás ta pravá.

Následkem toho můžete zaplatit více, než je nutné. O hypotékách se dozvíte více v Hyporádci, kde jsou různé typy úvěrů popsány.

Pokud chcete získat hypotéku, tak máte dvě možnosti: obejít všechny banky a zjistit jejich podmínky, nebo svěřit sjednání našim odborníkům.

Rectangle 212-1-min

Pojištění věcí i životního klidu

Pojištění je skoro jistota, že vám nic nestane. Je ale nezbytné mít dobré pojištění, které vám poskytne jistotu v případě nečekaných událostí. Naši poradci vám pomohou zřídit pojistku, která pokryje správná rizika a to v optimálních pojistných částkách, aby vám poskytla skutečnou ochranu. Je důležité si uvědomit, že levné pojistky mohou být klamné, neboť pokud nekryjí potřebná rizika nebo jsou podpojištěné, můžete ve chvíli potřeby zjistit, že jste peníze vyhazovali z okna. Naši odborníci vám pomohou vybrat pojistku, která vám skutečně poskytne potřebnou ochranu, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením v budoucnosti.

S nastavením pojištění vám pomůžu. Pro základní představu můžete vyzkoušet naši kalkulačku pojištění nemovitostí, povinného a havarijního pojištění.

Výsledky berte jako orientační, protože je vždy třeba si upřesnit podmínky a také je možné, že vám nabídnu i vyšší slevu. U pojištění nemovitosti/domácnosti třeba až 45% 

FB_IMG_1568538952875

Investice jsou jako strom – je třeba se o ně starat, aby rostly

Slovo akcie v mnoha lidech vyvolává obavy, ale investovat se dá mnoha způsoby

Investování pouze do jednotlivých akcií vyžaduje rozsáhlé znalosti, zkušenosti a čas, naštěstí ale existuje mnoho dalších možností pro zhodnocení vašich financí. Mezi tyto možnosti patří různé druhy fondů, dluhopisy a státem podporované produkty, jako je penzijní spoření a nově i DIP, doplňkový investiční produkt se státní podporou. DIP, ve srovnání s penzijním spořením, nabízí širší spektrum investičních možností, což může vést k vyššímu zhodnocení vašich prostředků.

Jaký typ investic by pro vás mohl být zajímavý vám řeknu až po osobním rozhovoru, kdy probereme vaše cíle, částku, kterou chcete docílit a v jakém časovém horizontu. Stačí, když se mi ozvete a vše probereme.

received_2337345619875918

Investice a spoření vám zajišťuje zhodnocování peněz

Je klíčové investovat peníze, aby si udržely svou hodnotu a přinesly zisk, protože jinak hrozí, že v důsledku inflace budou peníze, které máte uložené pod polštářem, postupně ztrácet na hodnotě. Existuje mnoho různých možností, jak zajistit stálou hodnotu a zhodnocení finančních prostředků. Mezi tyto možnosti patří stavební spoření, penzijní fondy, spořicí účty a termínované vklady, podílové fondy, investice a řada dalších specializovaných možností pro individuální zhodnocení finančních prostředků. Je důležité vybrat si správnou investiční strategii, která odpovídá vašim cílům a finančnímu plánu.

Investice a spoření jsou v dnešní době velmi důležité, i protože státní důchod se stává hrubě nedostačujícím příjmem.

FotoRadim-min

Pojďme se na to spolu podívat

radim-fichtner-kontakt-v2

Znáte mě také jako